1. Mole se svi kandidati koji su položili prijemni ispit da apliciraju online za upis u Srednju muzi?ku školu Sarajevo. Tek nakon vaše aplikacije, Škola može unijeti bodove sa prijemnog ispita. NAPOMENA: Dok Škola ne unese rezultate prijemnog ispita, na aplikaciji ?e vam se pokazivati da niste položili prijemni ispit, te neka vas to ne brine.

2. U?enice koje apliciraju na odsjek Balet, online prijavu rade na smjer Muzi?ar op?eg smjera.

3. Trenutno je nemogu?e aplicirati za paralelni upis u dvije škole. Pokušavamo riješiti navedeni problem. O svim novim informacijama bit ?ete obaviješteni putem web portala škole.

4. DIPLOME SA TAKMI?ENJA IZ OSNOVNE MUZI?KE ŠKOLE, POTREBNO JE ODNIJETI U OSNOVNU ŠKOLU KOJU JE KANDIDAT ZAVRŠIO TE DA SE ISTE EVIDENTIRAJU U ŠKOLI PUTEM EMIS PROGRAMA. Jedino na ovaj na?in ?e biti uvaženi bodovi  postignuti na muzi?kim takmi?enjima u Osnovnoj muzi?koj školi. Kandidati koji su dostavili diplome u Srednju muzi?ku školi trebaju iste preuzeti u ?etvrtak i petak 29 i 30. juna. 2017. u terminu od 10:00 do 13:00 sati.