KANDIDATI KOJI ŽELE PARALELNO POHA?ATI DVIJE SREDNJE ŠKOLE, U KOLIKO JE JEDNA OD TE DVIJE ŠKOLE SREDNJA MUZI?KA ŠKOLA, NAKON OBAVLJENIH PRIJEMNIH ISPITA, A ?IJI SU REZULTATI OBJAVLJENI NA VEB STRANICI ŠKOLE I OGLASNOJ PLO?I ŠKOLE, DOKUMENTA ZA UPIS (MOGU I OVJERENE KOPIJE)  TREBAJU DOSTAVITI U SEKRETARIJAT SREDNJE MUZI?KE ŠKOLE SARAJEVO BEZ APLICIRANJA ONLINE. BODOVANJE ?E OBAVITI KOMISIJA ZA PRIJEM I REZULTATE PROSLIJEDITI MINISTARSTVU ZA OBRAZOVANJE, NAUKU I MLADE KS.

Potrebnu dokumentaciju za upis dostaviti 4. i 5. jula 2017. u terminu od 11:00 do 13:00 sati.

Uz prijavu za upis priložiti:

1. Izvod iz mati?ne knjige ro?enih (ovjerena kopija)

2. Svjedodžba o završenoj osnovnoj školi

3. Uvjerenje o uspjehu u?enika u VI, VII i VIII razred osnovne škole

4. Uvjerenje o rezultatima postignutim na eksternoj maturi

5. Dipome sa muzi?kih takmi?enja

6. Svjedodžba o završenoj osnovnoj muzi?koj školi za solisti?ki smjer za koji je po kriterijima upisa obavezan