Obaviještavamo sve zainteresirane kandidate da će se prijemni ispit za upis u Srednju muzičku školu Sarajevo na sva zanimanja organizovati u utorak 08. 6. 2021. i srijedu 09. 06. 2021 godine u prostorijama Škole.

Raspored prijemnih ispita za sva zanimanja će biti objavljen na web stranici škole, a najkasnije 7 dan prije održavanja istih. Škola će prijemne ispite organizovati poštujući epidemiološke mjere i smjernice nadležnog Ministarstva i Kriznog štaba KS.

Napominjemo da je za upis u Srednju muzičku školu prijemni obavezan.

U cilju lakše organizacije prijemnih ispita molimo vas da ispunite slijedeći formular sa Vašim kontakt podacima LINK: PRIJAVA ZA LAKŠU ORGANIZACIJU PRIJEMNOG ISPITA

Za sve dodatne informacije budite slobodni da nas kontaktirate na: upis@muzickasa.edu.ba