Dana 08 i 09 juna 2021. Srednja muzička škola Sarajevo je organizovala prijemni ispit za sve upisne programe.

Rezultate možete pogledati na slijedećem LINKU:
TABELARNI PRIKAZ KANDIDATA KOJI SU OSTVARILI DODATNE BODOVE NA PRIJEMNOM ISPITU U PRVOM UPISNOM ROKU PRI IZBORU SREDNJE MUZIČKE ŠKOLE SARAJEVO ZA ŠK. 2021/22. GODINU

VAŽNO! Kandidati koji su ostvarili dodatne bodove na prijemnom ispitu, obavezni su dostaviti oID broj putem e-maila: upis@muzickasa.edu.ba u što kraćem roku, a najkasnije do 16. Juna 2021.

Srednja muzička škola Sarajevo ne može upisati dodatne bodove bez dostavljenog oID broja. oID broj se nalazi na razrednim svjedodžbama iz osnovne škole.

Kandidati trebaju odabrati Srednju muzičku školu Sarajevo kao svoj prvi izbor u ONLINE UPISU da bi u prvom upisnom roku bili primljeni.
Preporuka je da svi kandidati smjera muzičar solist – klavirist kao drugi izbor odaberu Srednju muzičku školu Sarajevo –  Muzičar općeg smjera (MOS)

Sve informacije o ONLINE UPISU možete naći na linku:
UPIS U I RAZRED SREDNJE ŠKOLE 1. UPISNI ROK

Preporuka je da za vrijeme ONLINE UPISA, u periodu od 11 do 18 juna 2021. godine redovno pratite internet stranicu Ministarstva za odgoj i obrazovanje:
WWW.MO.KS.GOV.BA