Zbog novonastale situacije uzrokovane virusom COVID-19, te mjerama koje preporučuju nadležni organi, JU Srednja muzička škola Sarajevo će za školsku 2020/2021. godinu, uz saglasnost Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo, organizovati on-line prijemne ispite.

U skladu sa kriterijima za upis u prve razrede srednjih škola Kantona Sarajevo, rok za prijavu on-line polaganja prijemnog ispita U DRUGOM KONKURSNOM ROKU je do 27. 06. 2020. god do 14:00 sati. Po pristizanju prijave, kandidati će biti kontaktirani i dobit će informacije o daljim postupcima

UPIS U DRUGOM KONKURSNOM ROKU JE MOGUĆ ZA SLIJEDEĆA ZANIMANJA:

MUZIČAR OPĆEG SMJERA (17)

FLAUTA (2)

KLARINET (3)

SAKSOFON (3)

VIOLINA (1)

VIOLA (1)

VIOLONČELO (2)

GITARA (3)

Za pristup ONLINE PRIJAVI i svim informacijama o načinu organizacije prijemnog ispita za šk. 2020/21. odaberite jednu od opcija:

Informacija o ekvivalentu eksterne mature (mon.ks.gov.ba)